Bývajte 1 rok ZDARMA

Obchodné priestory

V projekte Opál môžeš rozbehnúť alebo vyšperkovať svoje podnikanie. Kúpna sila 180 bytových jednotiek je veľká a obchodné priestory sú dispozične variabilné, tak, že sa dokážu plne prispôsobiť tvojmu podnikateľskému zámeru. Pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné tu máme ponuku Work & Live priestorov, kde sa v prednej časti nachádza presklená galéria a v zadnej časti komfortný byt s predzáhradkou.

Zobraziť cenník

WORK & LIVE

Ste podnikateľ? Nemusíte chodiť kvôli výkonu svojej práce do firmy? Zariaďte si firmu priamo spojenú s Vaším bytom. Ukážte okoloidúcim v presklenej galérií svoje práce a po skončení pracovného dňa vyjdite po schodoch a užite si zaslúžený oddych. Skvelo riešené bývanie typu Work & Live je tým, čo hľadáte.

pozrieť 3D Zobraziť cenník

Obchodné priestory

Staráme sa o starostlivý výber majiteľov obchodných priestorov v projekte Opál. Chcete svoje podnikanie priniesť medzi obyvateľov 180 bytových jednotiek a zabezpečiť si každodenný záujem o Vaše služby? Kontaktujte našich predajcov a spoločne nájdeme priestor pre Vaše podnikanie tak, aby splnil všetky Vaše potreby.
Lilum Green Vilage Miko