Bývajte 1 rok ZDARMA

Lokalita

Korunou projektu Opál je jeho lokalita. Jarovce sú skvelým miestom pre život v Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Dopravné napojenia sú bezproblémové všetkými smermi a zabezpečia komfort Vášho života.
Vyšperkovaná starostlivosť o deti

Priamo v Jarovciach sa nachádza materská a základná škola a zároveň materské centrum. Čo môže viac pomôcť matke s dieťaťom ako dostupnosť služieb, ktoré sú základom pre rodinný život? Materská škola a je postavená na moderných vyučovacích metódach, má dlhoročnú históriu a poskytuje pre Vaše dieťa kvalitne strávený čas.
Zdravie, ktoré je klenotom na dosah

Projekt Opál má priame napojenie na cyklotrasu v Jarovciach, kde sa môžete vyšantiť na bicykloch a korčuliach. Cyklotrasa, futbalové ihrisko a neďaleké Čunovo tvoria základ pre Váš pohyb.
Obchodná vybavenosť a služby ako zo zlata

Pre obyvateľov Opálu je pripravený plán komplexnej obchodnej vybavenosti, ktorá bude súčasťou projektu. Nemusíte chodiť ďaleko a nakúpite čo potrebujete, dáte si dobrú večeru, prípadne posedíte na terase s výborným espresom. Neďaleké Rakúsko poskytuje ešte širšie možnosti nákupov.
Škola / Škôlka
Potraviny
Reštaurácia
Šport
Služby
Bratislava letisko - 30 minút
Bratislava centrum - 10 minút
Aupark - 8 minút
Parndorf - 20 minút
Lilum Green Vilage Miko