Bývajte 1 rok ZDARMA
Klenot pre Vaše deti

Klenot pre Vaše deti

Nie je nič lepšie ako môcť bezstarostne vyjsť do záhrad okolo projektu a nechať svoje dieťa hrať sa v bezpečí a na krásnom certifikovanom ihrisku. V projekte je situovaných niekoľko detských ihrísk, ktoré sú z kvalitných materiálov, bezpečných pre Vaše ratolesti. Iskričky v detských očiach hovoria za všetko a sú tým najdôležitejším klenotom pre rodičov.

Klenot zdravia

Opál nie je len krásnym miestom pre život, ale poskytuje aj atraktívne možnosti aktívneho oddychu. Využite multifunkčné športoviská na večerné susedské zápasy v basketbale, nohejbale či inom Vašom obľúbenom športe. Zabojujte na preliezkových cvičebných zónach, či vezmite známych a rodinu na jazdu na bicykloch. To všetko a mnoho ďalšieho sa stane klenotom Vášho zdravia.

Klenot zdravia
Klenot komunity

Klenot komunity

Každé bývanie láka ľudí s podobnými charakteristikami, preto v rámci projektov vzniká možnosť vytvárať komunity susedov zdieľajúcich svoje každodenné radosti aj starosti. Stretnite sa so svojimi susedmi na spoločných grilovacích miestach, užite si večerné opekačky v kruhu nových známych, prípadne pozvite svoju rodinu a známych stráviť s Vami cenný čas voľna u Vás doma.

Klenot pokoja

V projekte Opál myslíme aj na tých z Vás, ktorí si pokojne strávený večer predstavujú s kvalitnou knihou v hojdacej sieti. Využite zóny pokoja v projekte, presuňte sa do ústrania parku a prečítajte si ďalšiu kapitolu svojej obľúbenej knihy, nové vydanie Vášho najmilšieho časopisu, zacvičte si jogu, či len tak využite čas na oddych a pokojnú meditáciu v tichu. To je klenot pre Vašu dušu.

Klenot pokoja
Klenot radosti

Klenot radosti

Chvíle nečakanej radosti často prinášajú tie najbanálnejšie veci. Vodné lagúny umiestnené v projekte sú príjemným spestrením času stráveného v parkoch Opálu.

Klenot pohodlia

V projekte je plnohodnotná obchodná vybavenosť. Bez problémov vybavíte všetky základné nákupy, ktoré sú nutné pre každodenný život a nebudete musieť ani nastúpiť do auta. Ušetrený čas sa dá stráviť príjemne v pohodlí domova alebo parku.

Klenot pohodlia
Klenot výživy

Klenot výživy

Záleží nám aj na Vašom zdravom stravovaní. V projekte Opál nájdete komunitné záhrady, kde si môžete vypestovať vlastnú zeleninu, bylinky a čerstvo natrhané ich využiť na varenie u Vás doma. Radosť a zadosťučinenie z vlastnoručne vypestovanej zeleniny sa stane klenotom pre chuťové poháriky.

Lilum Green Vilage Miko